DBSK ~~> Info + Members

1. července 2009 v 12:59 | ~~> |*MR$. Đreamły*| <~~ |  ~~>|TVXQ|<~~
http://photos-947.friendster.com/e1/photos/74/91/54321947/1_492688461l.jpg

TVXQ (Tong Vfang Xien Qi), DBSK (Dong Bang Shin Ki) nebo Tohoshinki je pětičlenná K-Popová skupina..

Prvním členem byl Junsu, který byl vybrán v televizním pořadu hledajícím nové talenty už někdy ve 12 letech. Dalším na řadě byl Yunho, který zase vyhrál jednu z tanečních soutěží. Potom byl tanečníkem a rapperem pro korejskou zpěvačku s jednoduchým pseudonymem Dana, než se vedení rozhodlo, že má na mnohem víc, a přeřadilo ho. Jaejoong si nedlouho poté odnesl vítězství z dalšího TV pořadu a podobně na tom byl i Changmin, který vyhrál v kategorii zpěv. Posledním členem je Yoochun, který se ke skupině dostal jen asi půl roku před oficiálním debutem.

Jejich prvnim singlem byl "Hug" a prvnim albem "Triangle"..

Skupina boduje jak v rodné Koreji, tak v Japonsku, Číně a jiných asijských zemích.

Největší fanklub TVXQ se nazývá Cassiopea.
Barva fanouškovských balonků je červená xDD






» YOUNGWOONG JAEJOONG (영웅재중)
Stage Name: Hero (Young Woong)
Real Name: Kim Jae Joong (김재중)
Position: Main Vocals
Age: 21/22 (Western/Korean)
Birthday: January 26, 1986
Birthplace : Choong Nam
Education: Senior (Last Year of High School)
Height: 178 cm
Weight: 63 kg
Blood Type: O
Hobbies: Games and listening to music
Special Ability: Singing
2nd Annual SM Best Competition - Best Appearance 1st Place






» U-KNOW YUNHO (유노윤호)
Stage Name: U-Know
Real Name: Jung YunHo (정윤호)
Position: Vocal (Baritone); Leader
Age: 21/22 (Western/Korean)
Birthday: February 6, 1986
Birthplace : Jun Nam
Education: 3rd year university student
Height: 183 cm
Weight: 66 kg
Blood Type: A
Hobbies: Listening to music, reading, sports and composing music
Special Ability: Singing and dancing
1st Annual SM Best Competition - Best Dancing 1st Place





» MICKY YOOCHUN (믹키유천)
Stage Name: Micky
Real Name: Park YooChun (박유천)
Position: Vocal (Bass-baritone)
Age: 21/22 (Western/Korean)
Birthday: June 4, 1986
Birthplace : Seoul
Education: 1st year university student
Height: 180 cm
Weight: 64 kg
Blood Type: 0
Hobbies: Composing music and basketball
Special Ability: Singing, writing lyrics and composing music
2001 American Singing Competition (Virginia) Best Artist of the Competition
2003 KBN Teens Singing Competition Special Award




» XIAH JUNSU (시아준수)
Stage Name: Xiah
Real Name: Kim JunSu (김준수)
Position: Vocal (Baritenor)
Age: 20/22 (Western/Korean)
Registered: January 1st, 1987
Birth date: December 15, 1986
Birthplace : Kyung Gi Do
Education: 3rd year university student
Height: 178 cm
Weight: 60 kg
Blood Type: B
Hobbies: Games, singing, piano and soccer
Special Ability: Singing and dancing
6th Starlight Casting System (casted through here)
SBS Saturday's Here (KangTa, Moon HeeJun's Showdown of the Century) KangTa's Team - Lead Vocal



» CHOIKANG CHANGMIN (최강창민)
Stage Name: Max (Choi Kang)
Real Name: Shim Chang Min (심창민)
Position: Vocal (Tenor)
Age: 19/20 (Western/Korean)
Birthday: February 18, 1988
Birthplace : Seoul
Education: 2nd year university student
Height: 184 cm
Weight: 61 kg
Blood Type: B
Hobbies: Games, singing, reading and listening to music
Special Ability: Singing and dancing
6th Annual SM Best Competition - Best Singing 1st Place & Best Artist of the Competition
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 _Ája_ and _Lucík_ _Ája_ and _Lucík_ | Web | 1. července 2009 v 13:01 | Reagovat

Na našem blogu je poznávačka tak se zapoj.!!

2 Orion Orion | Web | 1. července 2009 v 13:01 | Reagovat

Tenhle styl mi sice nic neříká ale...kamarádka na tom ujíždí :)

3 Sweet girl Sweet girl | Web | 1. července 2009 v 13:09 | Reagovat

Ahojky.

Prodávám velmi levně ročně vyráběné CUTE a PLUSH výrobky!Takže náušničky,náramky,plyšáčci,neco na krk,prstýnky atd.

Klik na web ;-)

4 LaDy_QuEen_PuSsY LaDy_QuEen_PuSsY | Web | 1. července 2009 v 13:09 | Reagovat

Ahojky, zvýšila jsem Ti návštěvnost o jednoho človíčka.Vím, píšu reklamu(nesnáším je), ale chtěla bych dneska dostáhnout větší návštěvnosti, než 100lidí.Pomůžeš mi v tom?Předem Ti děkuji.Měj se, ppa!

5 katshenkaaa katshenkaaa | Web | 1. července 2009 v 13:10 | Reagovat

ahoj dneska na mim blogu budu Holidays party prijdež? je od 13:15

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama